Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Çelik ofis mobilyaları nasıl üretilir?

Sertifika
Çin Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Sertifikalar
Çin Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Çelik ofis mobilyaları nasıl üretilir?
hakkında en son şirket haberleri Çelik ofis mobilyaları nasıl üretilir?

Çelik ofis mobilyaları nasıl üretilir?

 

Çelik ofis mobilyalarının üretim ve işleme teknolojisi ne kadar karmaşık?Tam anlamıyla çelik ofis mobilyalarının üretim ve işleme sürecinin hammadde hazırlama, boyama ve terbiye, son olarak da paketleme ve ithalat gibi birçok aşama ve süreçten oluşması gerekiyor.Xu'nun arkadaşları, çelik ofis mobilyalarının üretim sürecinin çok basit olduğunu düşünüyor, ama aslında öyle değil.Çelik bir ofis mobilyasının üç aşamalı açma, kenar sarma, açma vb. Gibi düzinelerce işlemden geçmesi gerekir.Kullanılması gereken üretim ekipmanı on çeşittir.Bu nedenle çelik ofis mobilyalarının üretim süreci herkesin sandığından çok daha karmaşıktır.

 

Kaba işleme aşamasında yüksek kaliteli bir soğuk haddelenmiş çelik levha parçası gerçekleştirilmeli, ondan fazla farklı işlem işlemi ve son işlemin sonraki aşamasında, işleme sürecini gerçekleştirmek için tek başına makinelerin kullanılması gerekir. manuel işleme sürecine dahil edilmeyen onlarca çelik ofis mobilyası üretim sürecinin ne kadar karışık olduğunu hayal edebiliyoruz.


Bizim gibi büyük çelik ofis mobilyası üreticileri, hammadde seçerken genellikle ithal edilen yüksek kaliteli Elektrolitik Soğuk haddelenmiş çelik levha veya ünlü yerel çelik fabrikaları tarafından üretilen soğuk haddelenmiş çelik levhayı tercih ediyor.Nasıl seçileceğine gelince, farklı ürün veya parçalara ve kullanıcının ürün talebine göre hangi tür çelik levhanın en uygun olduğuna karar vereceğiz.Soğuk haddelenmiş çelik levhayı satın aldıktan sonra, çelik levhayı keseceğiz, kalıbı presleyeceğiz, levhayı bükeceğiz, ark kaynağı yapacağız ve son olarak monte edeceğiz.


Montaj sonrası çelik ofis mobilyalarının yüzeyinde asitle asitleme ve fosfatlama yapılacaktır.Asitleme ve fosfatlama, çelik ofis mobilyalarının paslanmasını etkili bir şekilde önleyebildiğinden ve daha sonra çelik ofis mobilyalarına elektrostatik toz püskürtme yapmak için katı toz kaplamayı kullanabilir.Püskürtme işlemi tamamlandıktan sonra çelik büro mobilyaları mobilya kalıplama fırınına konulacak ve çelik büro mobilyaları iki yüz derece yüksek sıcaklıkta işlem görülecektir. Ofis mobilyaları pişirilir.

Pub Zaman : 2020-12-22 17:47:58 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Henan Shengwei Furniture CO.,LTD.

İlgili kişi: Mr. Steven

Tel: +8618336789505

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)