Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Çelik dosya dolabı nasıl yapıldı?

Sertifika
Çin Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Sertifikalar
Çin Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Çelik dosya dolabı nasıl yapıldı?
hakkında en son şirket haberleri Çelik dosya dolabı nasıl yapıldı?

Çelik dosya dolabı nasıl yapıldı?
Dosya dolaplarına aşina değiliz.Hemen hemen her ofiste, malları saklamak için bir veya daha fazla dosya dolabı bulunur ve çeşitli marka dosya dolapları vardır.Son olarak, şekillendirme dosya dolaplarını görüyoruz.Nasıl yapıldığını biliyor musun?Hangi malzemelere ve işlemlere ihtiyaç duyduklarını biliyor musunuz?Dosya dolaplarının üretim sürecine bir göz atalım.
Dosya dolabının birincil malzemesi çelik levhadır ve deforme olması kolay olmayan birinci sınıf yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelik levha seçilmiştir.Ardından dosya dolabı planlamasına geçilir.Planlamanın başlangıcından itibaren akla ürünün prototipi gelir ve ardından taslak üzerine çizilir.Teknisyenler, planlayıcı tarafından verilen çizimlere göre ilgili demir levhanın ebadını yapar ve hesaplar.
Sac dosya dolabı planlaması ve üretiminde birçok araştırma ve deney yaptık.Yaptığımız tek şey yüksek kaliteli bir sac dosya dolabı üretmek olduğu için, sac metal dosya dolabının kalitesi ulusal standartlara uygundur ve kirlilik içermeyen ve formaldehit içermeyen püskürtme işlemi kullanılmaktadır.Görünüm güzel, kabin yüzeyi düz ve yağlama, sarkma, çatlak vb. Var. Alt penetrasyon, kabarcıklanma, çizikler vb. Detaylarda mükemmel, müşterilerin ihtiyaçlarını kesinlikle karşılıyor.

Pub Zaman : 2021-03-27 16:56:25 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Henan Shengwei Furniture CO.,LTD.

İlgili kişi: Mr. Steven

Tel: +8618336789505

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)