Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Hangi kasa markası daha iyidir?

Sertifika
Çin Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Sertifikalar
Çin Henan Shengwei Furniture CO.,LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Hangi kasa markası daha iyidir?
hakkında en son şirket haberleri Hangi kasa markası daha iyidir?

Zamanın gelişmesiyle birlikte güvenlik bilinci sürekli geliştirilmektedir.Gereksiz kayıpları önlemek için çoğu aile kasayı kullanacaktır.Çünkü kasa bizim için bazı önemli şeyler koyabilir.Bununla birlikte, farklı kasa markalarının kalitesinde büyük farklılıklar vardır, bu nedenle kasa markası seçimini geliştirmeye devam etmeliyiz.Peki hangi kasa markası iyi çalışıyor?Şimdi en ünlü on kasa markasından birine bir göz atalım - Shengwei kasası!

Hepimizin bildiği gibi, SHENGWEI'nin R & amp;D ekibi, Çin güvenlik ürünü standardı belirleme uzmanları komitesinden uzmanlar, güvenli Ar-Ge ile uğraşan kıdemli uzmanlar da dahil olmak üzere sektördeki birçok kıdemli uzmandan oluşur.20 yıldır D ve 10 yıldan uzun süredir güvenli tedarik zinciri yönetimi ile uğraşan uzmanlar Bu seçkin ekipler, Shengwei'nin her ürününü oluşturmak için birlikte çalışıyor
Entelektüelleştirme: Shengwei'nin akıllı kasası, cep telefonunu uzaktan kilitleyebilir, başkaları şifreyi bilse bile kasayı açamazlar.Aynı zamanda cep telefonundan her an görüntülenebilen akıllı model ile donatılmıştır ve tüketicilere daha fazla gönül rahatlığı sağlar.—— Çözümün acı noktası: Geleneksel kasayı kullanarak, insanlar evlerinden ayrılır ayrılmaz finansal güvenlik durumunu hissedemezler.
Ev: Sunway, deri ile sarılmış deri sanatı serisi, çeşitli çekmecelere uygun çekmece kasaları, gömme duvarlara uygun gömme kasalar ve görünümüyle daha uyumlu kasalar gibi ev kullanımına uygun çeşitli ev tipi kasalar geliştirmiştir. ev ortamı ve tamamen ahşap ile kaplıdır.—— Zor olan nokta: geleneksel güvenli biçim bekardır, yalnızca kabine yerleştirilebilir.SHENGWEI akıllı kasa, çeşitli ev ortamlarındaki kurulum sorunlarını çözen birçok türde kurulum formuna sahiptir.
Özelleştirme: Shengwei akıllı kasa, mücevher, saat, kamera lensi vb. Gibi çeşitli öğeleri toplayabilir. Farklı kombinasyon modülleri sayesinde, farklı öğelerin koleksiyon ihtiyaçlarını karşılamak için ücretsiz bir eşdizim elde edebiliriz.Aynı zamanda modül, depolanan öğelerin profesyonel bakımını gerçekleştirebilir.——Çözümün acı noktası: Geleneksel güvenli durum çok bekardır ve kişiselleştirilmiş özelleştirme elde edemeyen bir "demir kutu" dur.

SHENGWEI smart safe, kullanıcının acı noktasından geliştirilen bu yenilikçi çığır açan teknolojiler ve ürünler sayesinde, ev mobilyalarının ihtiyaçlarını son derece karşılayan bir kasa haline gelebilir ve sadece birkaç yıl içinde ilk on kasa markasına terfi edebilir. markanın kuruluşu.İlk on güvenli markanın tüm sektörde büyük etkisi vardır ve aynı zamanda çok popüler ve güvenilirdir.

Pub Zaman : 2021-02-28 15:04:41 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Henan Shengwei Furniture CO.,LTD.

İlgili kişi: Mr. Steven

Tel: +8618336789505

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)